Слава ЗСУ!

Віримо у перемогу українського народу!

м. Київ, вул. Автозаводська 24, ТЦ «Brille»
м. Київ, вул. Борщагівська 154 а, ТЦ «Аркадія»
Пн.-Сб. с 1000 до 1900

Ми продаємо товари по всій Україні.

Вартість доставки меблів по Києву та Україні

По Києву будь-яка доставка - від 250 грн до 650 грн до під'їзду залежно від придбаного товару..

Доставка в регіони України на склади перевізників "IНТАЙМ" і "НОВА ПОШТА" або будь-якої іншої компанії. Оплата під час отримання..... Докладніше: після того, як меблі приходять на склад, на наступний день вони відправляються в усі міста України. Вартість доставки сплачує замовник під час отримання. Також, під час отримання, замовник сплачує решту вартості +2% бере компанія перевізник від суми, яку замовник передає.

Усі меблі можна перевірити безпосередньо під час отримання, попередньо залишивши заставну суму оператору компанії перевізника. Усі меблі відправляються тільки в щільній якісній упаковці, іноді на палетах, іноді робиться спеціальна "обрешітка". Ми зацікавлені в тому, щоби меблі прийшли в цілості та без дефектів.

Особлива увага приділяється відправці меблів містами України. Усі меблі перед відправкою проходять контроль на цілісність упаковки. Скляні елементи перевіряються через відкриття упаковок, у яких вони знаходяться. Якість упаковки гарантується. Докладніше в розділі Гарантії.

Ще, для сумлінності і відповідальності перед Покупцем, ми страхуємо всі меблі. Але ми не можемо нести відповідальність за роботу компаній перевізників (Нова Пошта, Інтайм , Делівері, Міст Експрес тощо). У разі виникнення проблем під час отримання товару клієнти зобов'язані скласти акт і написати претензію на адресу компанії перевізника. Зазвичай, відповідь приходить упродовж 10-14 днів. У разі повної страховки виплачується повна сума компанією перевізником.

Для підйому м'яких меблів на будь-який поверх, окрім першого, підходить тільки вантажний ліфт. Якщо будинок не обладнано вантажним ліфтом, тоді занос можливо здійснити тільки поповерхово (вручну). Сума оплати занесення меблів вручну (без ліфта) залежить від поверху. Від занесення можна відмовитися й занести меблі самостійно, у цьому разі, м'які меблі буде доставлено до під'їзду.

Збірка меблів. Від 10 до 15% від суми замовлення, але не менше 500 грн. Уточнюється під час оформлення замовлення.