Купити кухонний куточок. Кухонний куточок зі столом. Залишайте заявки ☎ 098 012-80-90 (Viber/Telegram).
Обирайте!
Кухонний куточок Канзас Мікс-МебліКомплект Канзас - ідеальне поєд..
Комплект Лаундж (куток+стіл+2 таб) (Амелі), горіхКомплект «Лаундж..
Ціна вказана за кухоний комплект: стіл, куточок та два табуретиПр..
Характеристики куточка:Ширина: 1750 ммДовжина: 1300 ммВ..
Ціна вказана за кухоний комплект: стіл, куточок та два табуретиХа..
Характеристики уголка:Ширина: 1750 ммДлина: 1300 ммВысо..
Кухонный уголок Симфония Микс-МебельХарактеристики уголка:Ширина:..
Характеристики уголка: Ширина: 1750 мм Длина: 1..
До вашої уваги одна з нових моделей від виробника меблів - фабрик..
Характеристики товару:Довжина: 1100 ммШирина: 1500 ммис..
Характеристики товару:Довжина: 1600 ммШирина: 1200 ммВи..
Кухонний комплект Імператор (Пєхотін)Характеристики товару:Довжин..
Кухонний комплект Адмірал (Пєхотин)Характеристики товара:Длина: ..
Кухонний комплект Боярин (Пєхотін)Характеристики товару:Довжина: ..
Кухонний комплект Віконт (Пєхотін)Характеристики товару:Довжина: ..
Кухонний комплект Герцог (Пєхотін)Характеристики товара:Длина: ..
Кухонний куточок – це зручно та практично
М'який куточок – один із найпопулярніших видів кухонних меблів у наші дні. Чому саме «куточок»? Тому що така конструкція дозволяє максимально раціонально використовувати простір на кухні, що є дуже актуальним для кухонь невеликої площі.
Сучасний кухонний куточок – це не тільки економія місця, але й стильний елемент інтер'єру. На такому куточку ви зможете зручно розмістити всіх гостей. Купити кухонний куточок у Києві можна у нас, у магазині сучасних меблів Е-меблі. На нашому сайті можна вибрати фабричний кухонний куточок зі складу у Києві. Кожен товар, який ми пропонуємо, має сертифікат якості.
Види кухонних куточків
Здавалося б, кухонний куточок – це досить прості меблі, але виробники примудряються зробити їх багатофункціональними, максимально корисними для всіх домочадців. Сучасні кухонні куточки бувають:
✦ У комплекті з обіднім столом та парою табуретів. Це один із найпрактичніших комплектів, оскільки всі його елементи неодмінно знадобляться у кожній родині. До того ж всі вони будуть виготовлені в одному стилі, що дозволить створити гармонійний кухонний інтер'єр.
✦ У комплекті з обіднім столом. Як і в попередньому варіанті, стіл може розкладатися
✦ Без столу. Якщо вам не подобаються столи з комплектів, ви можете купити окремо кухонний куточок у Києві без додаткових елементів
✦ Куточок із місцем для зберігання під сидінням
✦ Розбірний кухонний куточок. Такий вид меблів – універсальний. Його можна зібрати у правосторонньому та лівосторонньому варіанті
✦ З додатковими полицями. Цей варіант має на увазі наявність додаткового місця для зберігання
✦ Міні-куточок. Підходить для розміщення трохи більше 3-4 осіб. Чудово підходить для невеликої кухні
✦ Трансформер – розкладна конструкція зі спальним місцем. При необхідності такий куточок можна використовувати для розміщення гостя.
З чого виготовляється кухонний куточок
Найпопулярніший матеріал для виробництва кухонних куточків – це деревинно-стружкова плита. Вона може мати різну фактуру та колір. Один і той же гарнітур замовник може замовити у різних кольорах. На такий кухонний куточок ціна досить доступна. При акуратній експлуатації та дбайливому догляді комплект із ДСП прослужить вам багато років.
Дерево – більш дорогий та цілком екологічний варіант. Куточки з масиву натурального дерева відрізняються міцністю корпусу, надійністю, розкішно. Термін їхньої служби буде довшим, ніж із ДСП. Відповідно, і ціна на них буде вищою. У Е-меблі можна замовити кухонний куточок у Києві з масиву ясена та бука.
Меблеві фабрики також пропонують кухонні куточки із комбінованих матеріалів: дерева та ДСП. У деяких випадках можуть бути передбачені елементи із хромованого металу.
Варіанти оббивки для «куточка»
Cидіння та спинка кухонного куточка може бути м'яким або напівм'яким. М'яке сидіння – ближче до диванного варіанту: його спинки об'ємніші та масивніші. Напівм'які сидіння ближче до варіанта зі стільцями. Вони більш плоскі, такі масивні.
Для оббивки сидінь використовують різні матеріали: еко-шкіра, замша, тканини, вініл. Найпоширеніша тканина для оббивки таких меблів – флок. Це матеріал із наклеєним ворсом із нетканого текстилю. За своїми характеристиками еко-шкіра – довговічніша. Вона чудово імітує натуральну шкіру. А за деякими експлуатаційними показниками навіть перевершує її (наприклад, краще переносить вплив прямих сонячних променів та зміни температури).
Вініл або вінілова шкіра – це матеріал, основу якого складають трикотажні, бавовняні або неткані матеріали, покриті шаром полівінілхлориду та синтетичними добавками. Вініл - довговічний, не вимагає складного догляду, стійко переносить вплив сонячних променів. Одна з головних переваг вінілової шкіри – це її фактура. Вона така, що вінілову шкіру важко відрізнити від натуральної. При цьому її ціна суттєво нижча. Крім цього, вініл відрізняється ще й:
• екологічністю – у його складі немає алергенів, токсичних матеріалів
• зносостійкість
• повітропроникністю
• міцністю – стійкістю до деформації, стирання та розривів
Вініл не вбирає барвники, масла і воду. Доглядати його досить легко. Для підтримки чистоти кухонного куточка з оббивкою з вінілу його достатньо один раз на тиждень протирати м'якою серветкою, змоченою у мильному розчині.
Для догляду за кухонним куточком з оббивкою з тканини рекомендуємо дотримуватись простих правил:
✖ Не використовуйте миючі засоби, що містять спирт.
✖ Якщо на тканині з'явилося забруднення, обробіть теплою водою з милом і через 2-3 хвилини зітріть пляму поролоновою губкою і промокніть серветками. Можна пройтися обробленим місцем праскою з відпарювачем (але робіть це через тканину). Тканину можна залишити висихати і природним способом
✖ Намагайтеся видаляти плями м'якими круговими рухами (від зовнішнього краю до центру)
Догляд за оббивкою з екошкіри – гранично простий. Забруднення з поверхні можна стерти м'якою вологою ганчірочкою або серветкою.
Чому слід купувати кухонний куточок
Чому так багато господарок вирішують встановити на своїй кухні м'який куточок? Секрет такого виду меблів у його перевагах. А їх у кухонних куточків чимало:
• Компактність. Завдяки тому, що кухонні куточки мають досить компактні розміри, для них легко знайти місце практично на будь-якій кухні.
• Комфорт в експлуатації. На кухонному куточку може зручно розміститися 3-4 особи. Це набагато комфортніше, ніж використовувати класичні стільці або прямі дивани, які займатимуть багато місця. Та й людина буде набагато комфортніше почуватися на м'якому дивані, ніж на стільці.
• Практичність. Для оббивки куточків найчастіше використовується екошкіра або тканина, невибаглива у догляді. Тому такі меблі довго зберігатимуть свій первісний зовнішній вигляд
• Естетичність. Практично кожна модель одного кухонного гарнітура може бути виготовлена в різних кольорах - це стосується і корпусу, і оббивки. Така особливість дозволить вам облаштувати кухонний інтер'єр у тому чи іншому стилі. Бажаєте відійти від класичних варіантів? Тоді вибирайте моделі із нестандартним дизайнерським оформленням. У каталозі Е-меблі ви неодмінно знайдете такі варіанти
• Функціональність. Сучасний кухонний куточок багатофункціональний. Це не лише місце, де можна посидіти за сніданком чи обідом. Кутник-трансформер можна перетворити на спальне місце. Також є моделі із відділеннями для зберігання запасів.
На що звернути увагу при виборі «куточка»
Вибираючи новий кухонний куточок, звертайте увагу на його:
✓ Розмір. Перед покупкою обов'язково здійсніть вимірювання місця, відведеного під куточок. Зазначимо, що слід орієнтуватися як на довжину кожної зі сторін куточка, але ще й їх висоту. Особливо це важливо, якщо ви плануєте поставити меблі біля вікна. Крім цього, необхідно також виконати виміри дверного отвору, щоб куточок міг вільно пройти в ньому.
✓ Матеріал оббивки. Якщо вибираєте між ворсистою тканиною та оббивкою з еко-шкіри, рекомендуємо зупинити вибір на другому варіанті. Він буде довговічнішим, оскільки ворс на тканині може з часом витиратися.
✓ Колір. Підбираючи колір кухонного куточка, орієнтуйтеся на загальну колірну гаму на вашій кухні – враховуйте колір інших меблів і стін.
✓ Положення кута. Куточки можуть бути лівосторонні та правосторонні. Яка частина кутка, що вам сподобався, довша – цей момент важливо уточнити перед покупкою.
✓ Матеріал каркасу. ДСП або масив дерева – вибирайте відповідно до своїх вимог до міцності та зовнішнього вигляду меблів та фінансових можливостей. Сучасні куточки з ламінованого ДСП можуть виглядати дуже привабливо. Але за міцністю та надійністю вони, звичайно ж, поступатимуться дерев'яним гарнітурам.
✓ Додаткові функції. Вам потрібно, щоб куточок можна було використовувати як спальне місце, чи в ньому було передбачено місце для зберігання запасів? Подумайте про це заздалегідь
Фабричні кухонні куточки із сертифікатами якості з інтернет-магазину Е-меблі – це ідеальний варіант для вашої кухні.