Лофт перегородка для зонирования спальни и гостиной ..
Лофт перегородка между кухней, перегородка чёрного цвета..
Стационарная лофт перегородка, перегородки чёрного цвета..
Офисная перегородка из цельного стекла..
Перегородка лофт для зонирования спальни и комнаты отдыха..
Перегородки для мест общественного пользования, перегородки лофт..
Стильная современная лофт перегородка отлично подходит под любой ..
Стационарная перегородка для зонирования кухни ..
Чёрная лофт перегородка для зонирования спальни и кухни..
Чёрная перегородка лофт для зонирования спальни..
Белая перегородка лофт с зонирования спальни..
Перегородки в стилі лофт: оригінальність, стиль та практичність
Стиль лофт з’явився у 40-х роках ХХ ст. в Америці. Серед «родзинок» стилю – відкриті стіни з цегли та бетону, комунікаційні системи і стельові балки без будь-якої обробки. У таких інтер’єрах дизайнери активно облаштовують перегородки, для виготовлення яких використовують металопрофіль та загартоване скло. Перегородки добре ділять простір на зони та створюють додатковий урбаністичний ефект.
Особливості конструкцій
Перегородки для оформлення інтер’єру в стилі лофт виготовляють зі скла і металу, на якому не з’являється іржа. Їх часто встановлюють у громадських закладах харчування, офісних та конференц-залах, залах, де організовують виставки, квартирах-студіях та інших приміщеннях з вільним плануванням. Останнім часом лофтові перегородки стали справжнім трендом в оформленні інтер’єру. Це легко пояснити тим, що вони мають чимало переваг:
Для їх монтажу не потрібно багато місця, вони легко трансформуються, їх механізм відкривання та закривання досить простий. Завдяки цьому перегородки роблять простір усередині приміщення максимально ергономічним та зручним для всіх людей усередині.
Перегородки зі скляними елементами візуально розширюють простір. Оскільки скло відмінно пропускає світло, кімната буде здаватися об’ємнішою.
Каркас виготовляють із металу, що має тривалий термін служби та не піддається корозії. Найчастіше вибирають алюміній або сталь. На поверхню наносять спеціальні фарби.
Оскільки металопрофіль заповнюється склом, перегородки стають максимально вогнестійкими.
Конструкція перегородки встановлюється легко: її можна закріпити на стіні, на підлозі, стелі або балках.
Готова перегородка має привабливий зовнішній вигляд, відмінно підкреслює оригінальність урбаністичного оформлення внутрішнього простору приміщення.
Перегородки у вигляді комодів, шаф або полиць можуть виконувати додаткові функції. Такий варіант дуже ефективний, адже перегородки не лише поділяють кімнату на зони, а ще й виконують функції систем зберігання.
Завдяки новим технологіям виробництва можна створювати перегородки різних конфігурацій.
Головний елемент лофтової перегородки – тонкий металопрофіль. А це означає, що через нього простір не здаватиметься «важким».
Звичайно ж, урбаністичні перегородки, як і будь-які інші елементи інтер’єру, мають свої недоліки, а саме:
Крихкість. Хоч перегородки і виготовлені з термічно загартованого скла, його все одно можна розбити. Загартоване скло не розлітається на дрібні шматочки - воно кришиться на великі шматки. А це означає, що ризик отримати травму - мінімальний.
Потребує ретельного та частого очищення. На перегородці накопичуватиметься пил та бруд. Також на ній будуть помітні сліди від пальців, а це значить, що перегородку потрібно буде часто мити, адже неакуратний вигляд «перекриє» всі її переваги.
Усамітнитися за перегородкою зі скла не вийде. Також відзначимо, що такий елемент інтер’єру не має звукоізоляційних характеристик.
Скло перегородок погано позначається на роботі акустичних систем. Перегородки піддаються вібрації, а це означає, що ефект використання спецобладнання буде зведений до нуля.
Висока вартість. Оскільки вироби мають тривалий термін служби, цей недолік стає несуттєвим.
Обставити інтер’єр у модному урбаністичному стилі можна не тільки металевими і скляними конструкціями, але ще і великими дзеркалами з масивними рамами, скляними стелажами і шафами, м’якими меблями. Такі елементи обстановки досить гармонійно виглядають в урбаністичному стилі, додаючи йому концептуальності та ефективності.
Які бувають перегородки в стилі лофт
Конструкції в стилі лофт із металу та скла можуть бути:
Стаціонарні.
З декількох частин.
З дверцятами, які можна відкрити.
У вигляді систем зберігання.
Стаціонарний тип перегородок
Перегородки стаціонарні виробляють переважно зі скла. Вони бувають:
Цільні. Будуть найбільш доречні у ванній, офісі та великих магазинах.
З металопрофілю. Це найбільш універсальний різновид перегородок. Вони підходить для різних приміщень.
У вигляді міжкімнатних вікон. Такі конструкції користуються попитом і у виставкових залах, і в просторих житлових приміщеннях.
У стаціонарних перегородок металокаркас має спеціальне захисне покриття. Зазвичай для нього вибирають темні кольори (наприклад, чорний або коричневий). Таким чином, перегородка легко знаходить своє місце в будь-якому інтер’єрі.
Часто саме стаціонарним перегородкам віддають перевагу власники квартир зі студійним плануванням. Частіше за інших вибирають конструкції з тонкого листа сталі або з іншого міцного та надійного металу. Профіль закріплюється на підлозі або на стелі. Металопрофіль заповнюється склом. Воно може бути матовим або тонованим. Таким чином, можна встановлювати такі конструкції і в санвузлах (через матове скло буде видно тільки силует людини).
Перегородки з кількох елементів або розсувного типу
Для виготовлення перегородок із кількох елементів або розсувних вибирають:
скло,
метал,
шпон,
масив,
МДФ.
Такі елементи інтер’єру просто незамінні у виставкових залах, кафе, ресторанах, а також у торгових комплексах і великих магазинах.
Конструкція може складатися з декількох розсувних механізмів. Відкриватися і закриватися вони можуть по типу «книжки», жалюзі або «гармошки».
Великою популярністю користуються і каскадні перегородки з верхнім підвісом. У розсувних конструкцій панелі можна переміщати. Це дозволяє легко об’єднати розмежований простір. Таке рішення максимально ефективно в офісах: окремі «кабінети» можна легко трансформувати в конференц-зал.
Розсувні перегородки відмінно підходять для розподілу житлового простору. З їх допомогою можна розділити вітальню від зони для роботи, а при необхідності легко об‘єднати їх назад в одне приміщення.
Перегородки, що відкриваються
Перегородки такого типу закріплюють на стелі або на підлозі. Розсувні панелі конструкції використовують як двері. Залежно від свого типу вони можуть розсуватися, відчинятися і відкриватися як маятник. Двері в такій конструкції мають ручки.
Для виробництва перегородок, які можуть відкриватися, використовують алюмінієвий профіль та загартоване скло. Найчастіше саме такі перегородки встановлюють у великих офісах і магазинах та розважальних центрах. У житлових будинках перегородками з системою відкривання відокремлюють гардеробні та робочі зони.
Шафки і полиці
Лофтові перегородки можуть бути і плоскими, і об’ємними, наприклад, у вигляді шафок або стелажів. Такі моделі виконують відразу дві функції:
міжкімнатних перегородок;
систем зберігання.
Яке скло встановлюють у перегородках
Для виготовлення лофтової перегородки обирають лише якісний профіль, елементи якого з’єднуються між собою зварюванням. Для заповнення металопрофілю може використовуватися скло таких типів:
Флоaт-основа, 4-5 мм. Матеріал не дуже стійкий до ударів та інших механічних впливів, тому його додатково покривають захисною плівкою від розтріскування. Скло може мати зеленуватий або блакитний відтінок. Якщо у вас встановлені конструкції саме з флоат-основою, будьте з ними обережні – високих навантажень вони не витримають.
Загартоване скло. Зазвичай для його виготовлення використовують скло, прогріте до 650 градусів і різко охолоджене повітряним струменем, що направляється відразу з обох боків. Завдяки термообробці матеріал стає стійким до перепадів температури і дуже міцним. Часто таке скло комбінується з профілем з алюмінію. У загартованого скла тривалий період експлуатації і висока стійкість до механічних впливів.
Триплекс. Він складається з 2-3 шарів загартованого тонкого скла, з’єднаного рідким полімерним складом або ж плівкою. Незалежно від того, яким способом з’єднуються елементи, виходить міцне скло. Прошарок між полотнами повинен бути не більше 1 міліметра. Для лофт перегородок підходять триплекси 6-12 міліметрів. Зіпсувати таке скло складно, але все ж можливо. Його «слабке місце» - це кромка. Для її захисту використовують каркас зі сталі.
Конструкції в промисловому стилі можуть виготовлятися з різних матеріалів. Виробник комбінує метал і шпон або МДФ. Ну, а щоб отримати максимально оригінальну перегородку, можна поєднувати метал і масив дерева.
Варіанти дизайну
Лофтові перегородки неодмінно повинні доповнюватися оригінальними меблями. Тут буде гармонійно виглядати поєднання скла і різних типів обробки декоративних предметів. Для обробки може використовуватися метал, невеликі елементи труб, дошок.
Рекомендації з вибору лофт перегородок
Класичний варіант – перегородка із загартованого скла, завтовшки від 3 до 8 мм. Але якщо вам необхідна підвищена шумоізоляція, краще замовити скло 10 мм. Для звукоізоляції в 35 дБ потрібно буде вибрати дві скляні панелі по 5 мм із зазором у 3 мм. Цей варіант буде набагато ефективніше, аніж одне товсте скляне полотно. Чому? Тому що вакуумний прошарок заглушаватиме звук. По суті, перегородка стане бар’єром для шуму.
Вартість триплекса – досить висока, тому при установці перегородок між кімнатами його використання буває доцільним не у всіх випадках. Виняток – зовнішні конструкції, головне завдання яких - зберегти тепло і витримати снігове і вітрове навантаження.
Бюджетним і одночасно досить простим варіантом основи можна вважати армоване скло. Для його зміцнення використовують армовану сітку, яка буде ще й перешкодою для стороннього ока. Використовуючи конструкцію саме з таким склом, ви позбудетеся ефекту «акваріума».
У житлових будинках або квартирах рекомендуємо використовувати перегородку з рифленим склом. Воно залишає обмежену видимість та добре розсіює сонячні промені. Таким чином, створюється ілюзія усамітнення.
Зовнішні особливості скла обумовлені особливостями процесу його виготовлення:
Щоб отримати матову поверхню, скло проходить піскострумінну обробку. Полотно піддається абразивному очищенню струменем повітрям під тиском із піском. Після такої обробки склі стає матовим, а його поверхня – ідеально гладенькою.
Матовий відтінок можна отримати і за допомогою хімічного травлення, а саме - обробки кислотою.
Якщо ви шукаєте перегородку з прозорим склом, вибирайте моделі, покриті полімерною плівкою.
Вам потрібна перегородка з ідеально прозорим склом? Тоді зупиняйте вибір на optiwhite. У процесі виготовлення таке скло відбілюють. Це дозволяє позбутися сторонніх відтінків. Така конструкція пропускає 100% світла. А це дуже актуально в невеликих приміщеннях.
Інтер’єрні рішення
Урбаністичні перегородки досить ефективні для оформлення вузького коридору. Вони дозволяють відокремити коридор від інших приміщень і при цьому зберегти високий рівень освітленості.
Якщо у вас вдома маленькі діти, тоді ви не з чуток знаєте, як вони можуть заважати ефективній роботі. Якщо вам треба працювати в приміщенні, де є діти, використовуйте лофтові перегородки. З їх допомогою можна легко зонувати кімнату. Перегородка створить атмосферу приватності і в той же час залишить хороший огляд, аби стежити за дітьми.
Стильно і оригінально виглядають сходові марші з лофтовими скляними перегородками. З їх допомогою можна зробити інтер’єр максимально стильним і одночасно зберегти необхідні параметри безпеки.
Лофт перегородка додасть оригінальності і спальні або вітальні. Вона добре ділить простір, не затінюючи його, оскільки скло відмінно пропускає промені світла.
Але, напевно, найчастіше стильні перегородки встановлюють власники комерційних приміщень, торгово-розважальних центрів, кафе, пабів, ресторанних комплексів.
Замовити перегородку в стилі лофт з матовим або прозорим склом ви можете в магазині сучасних меблів Е-меблі. Фахівці компанії виготовлять і встановлять оригінальну перегородку відповідно до ваших побажань.