• Понеділок-П'ятниця
  • 10:00 - 19:00
  • Субота: 10:00 - 16:00
  • Неділя: Вихідний

Біла кухня з чорною стільницею: 9 нюансів (частина І)


Мрієте про білу кухню з чорною стільницею? Тоді ознайомтеся із 9 нюансами такої кухні

і.

№1 А чи варто зупиняти вибір саме на білій кухні із чорною стільницею?

Клієнти, які вже замовили собі білу кухню з чорною стільницею, встигли гідно оцінити її переваги, а саме:

  • Візуальне розширення простору. Якщо додати до такого кухонного гарнітуру білу стелю та підлогу, то навіть дуже маленький простір візуально здаватиметься просторішим.
  • Універсальність. Якщо вам складно визначитися з квітами, боїтеся «колористичних» помилок, тоді така кухня – це безпрограшний варіант. Помилка у поєднаннях просто неможлива.
  • Багато світла. Ні для кого не секрет, що білий колір добре відображає світло, а це означає, що приміщення буде додатково наповнене світлом і даруватиме вам почуття простору.

Як і в будь-якого іншого варіанту, такий кухонний гарнітур не позбавлений недоліків. Щоправда, по суті він лише один, що не може не радувати. Недоліком кухні можна назвати те, що вона швидко забруднюється і на білому все це добре помітно. Витирати фасади краще одразу, щоб поверхня довше виглядала, як нова. На цьому перелік слабких сторін білого кухонного гарнітуру та чорної стільницізакінчується.

.

№2 Якої форми гарнітур вибрати?

Найпопулярнішими варіантами можна назвати кухонний гарнітур таких форм: 

  • Лінійний. Він займає трохи місця та дозволяє вдало реалізувати правило робочого трикутника (мийка, варильна поверхня, холодильник). Лінійний гарнітур –це гарна основа для цікавих дизайні.


  • Кутовий. Такий тип планування вважатимуться найвигіднішим. Він має на увазі, що елементи гарнітура розташовуються біля двох стін, які стикаються під прямим кутом. Для зручності господині всі елементи робочого трикутника розміщені недалеко один від одного.


  • П-подібна. Це дуже практичне рішення. Тут усі елементи розташовуються біля трьох стін. Одна частина гарнітури може бути у вигляді півострова. Він часто виконує функцію обідньої зони. 

.

  • Острівна. Це найдорожчий гарнітур. Він зручний для приміщень із великою площею. Буває кутовий чи лінійний.


№3 А що за стилями?

Класичне поєднання білого та чорного підходить для багатьох інтер'єрних стильових напрямків. Але найбільш вдало воно виглядатиме в таких стилях:

  • Класичний. Це один із найвдаліших варіантів. Така кухня – зручна та стильна, а всі її елементи виглядають дуже гармонійно.
  • Скандинавський. Світлі кольори та використання природних матеріалів, прості форми характерні для скандинавського стилю. Комбінація двох контрастних кольорів у гарнітурі у скандинавському стилі виглядає просто ідеально.
  • Лофт. Це так званий горищний стиль. Він не обходиться без вінтажних елементів та предметів у поєднанні із сучасними фактурами. Лофт любить контрастні поєднання, тому переплетення білого і чорного тут якнайкраще.


Модерн. І тому стилю характерні плавні лінії, використання природних матеріалів. Кухонний гарнітур у стилі модерн можна по-справжньому зробити 
оригінальним

.

№4 Матеріали для кухні

Вам хочеться, щоб ваша нова кухня служила вам якомога довше, варто особливу увагу приділити підбору матеріалів, з яких її виготовлять. Меблі на кухні потрібно буде взаємодіяти з засобами для чищення, вологою, високою температурою.

Для виготовлення кухонного гарнітуру можна вибирати такі матеріали:

  • Натуральне дерево. Гарнітур з масиву виглядає не тільки вишукано, але й розкішно. Такий матеріал має високі експлуатаційні показники.
  • Деревно-стружкова плита (ДСП). Незважаючи на те, що це найдешевший матеріал, він є досить міцним. Сьогодні виробники обробляють ДСП спеціальними просоченнями, що дозволяє матеріалу суттєво збільшити свою зносостійкість.
  • МДФ. Цей матеріал можна вважати чистішим, ніж ДСП. Структура його така, що можна виготовляти меблеві фасади практично будь-якої нестандартної форми або з непростим оздобленням

.

№5 Який тип фасаду вибрати?

Фасади в кухонних меблях можуть бути двох видів:

  • Глянцеві.
  • Матові.

Фасад із глянцем ідеально гладкий, красиво блищить. Вони можуть візуально збільшити простір. І навіть згодом білий глянець не втратить свого блиску. Дефекти та забруднення на таких поверхнях добре видно, тому їх доведеться часто мити.

Матові поверхні не блищать. Але вони практичніші і виглядають дуже модно. Вони менші, ніж глянцеві піддаються забрудненням. Дрібні подряпини майже непомітні на такій поверхні.

 

Цікавий нюанс білої кухні в тому, що в ній можна комбінувати поверхні з матовим і глянцевим.

Читати проповження статті 

  • Біла кухня з чорною стільницею: 9 нюансів (частина І)

Схожі статті

Белая глянцевая кухня без ручек - мечта хозяйки!

Белая глянцевая кухня без ручек - мечта хозяйки!

Белая глянцевая кухня без ручек – это современное решение для обустройства кухни в квартире или доме. В «E-mebel» можно заказать такую кухню любых размеров и с любым наполнением. Воплощайте свои мечты в реальность вместе с нами!

Біла кухня з чорною столешнею: 9 нюансів  (частина ІІ)

Біла кухня з чорною столешнею: 9 нюансів (частина ІІ)

Як правильно скопманувати білу кухня з чорною столешнею читатей у продовженні статті. Початок метеріалу  

Який колір поєднується з білим на кухні?

Який колір поєднується з білим на кухні?

У попередньому матеріалі ми писали про те, з яким кольором гармонійно поєднується сіра кухня. У цьому матеріалі ми поговоримо про білу кухню і про те, які кольори можна скомпонувати з білим кольором. 

Теги: Біла кухня з чорною стільницею, біла кухня