Гардеробна - це зручно, практично і дуже функціонально. Якщо у вашій квартирі відведено місце під гардеробну, ви можете забути про громіздкі шафи, які «з'їдають» багато корисного простору у вашому будинку. Отже, сьогодні ми відповімо на найважливіші та популярні питання, які стосуються облаштування гардеробної.
1. Де розмістити вбиральню і чи потрібна вона взагалі?
Можна сказати, що це найголовніше питання, на яке слід дати відповідь перед тим, як починати облаштування гардеробної. Так називають один із способів зберігання речей.
Важливо підібрати місце для гардеробної таким чином, щоб вона розташовувалася не на шкоду іншим приміщенням і не втратила своєї функціональності.
Пам'ятайте, що простір усередині гардеробної не повинен бути надто вузьким. У такому випадку, ви зможете розташувати лише один ряд полиць збоку та вузьку шафу в торці. Увійти до такої гардеробної вам вдасться, але перебувати там довго і переодягатися буде незручно.
Якщо у вашій спальні згідно з плануванням не відведено місце під гардеробну, і ви просто вирішили відокремити стінкою метр-півтора для гардеробної з дверима, то краще просто встановити велику шафу. Він буде набагато місткішим і функціональнішим. Фасади можна зробити дуже цікаві під стелю, також облаштувати примусову вентиляцію в шафі.
Угловой шкаф на Заказ. С системой WingLine L Push to Muve от Het..
29712.38 грн
2. Звідки вхід?
Якщо площа приміщення дозволяє облаштувати в будинку вбиральню, вам слід вирішити, де зробити вхід. Припустимо, ви хочете розташувати гардеробну недалеко від ліжка і її двері будуть відкриватися близько до обличчя сплячої людини.
Це не завжди зручно, якщо графіки людей, що мешкають у будинку, відрізняються, і один прокидається раніше, включає світло та починає збиратися. У такому разі він точно розбудить і другу людину. Набагато зручніше мати вхід із розподільчого коридору, як, наприклад, роблять у готелях.
3. Як визначити розмір чи конфігурацію вбиральні?
При якій мінімальній площі гардеробної буде зручною та функціональною? Давайте разом відповімо на це запитання.
Найпопулярніший варіант гардеробної - це замкнута гардеробна, під яку виділено окреме приміщення.
Вона може бути:
А) усередині кімнати, як модуль;
Б) на перетині шляхів, наприклад, у холі або передпокої;
В) у ніші.
Конфігурація гардеробної може бути різною. Її наповнення може бути замовленим, тобто виготовленим на ваше замовлення з урахуванням усіх особливостей відведеного місця, або ж наповнена готовими серійними секціями. У будь-якому випадку рекомендуємо вам спочатку закласти на основні шафи глибину 60 см, на вузькі – 40-45 см, під коробки із взуттям або невеликі контейнери – 30 см.
Найцікавіший варіант розташування шаф усередині гардеробної – за П-подібною формою. У такому випадку на шафи ліворуч і праворуч слід відвести 60 см (глибина і мінімум 70 см для проходу. Мінімальна ширина такої гардеробної повинна становити 190 см. Глибина торцевої шафи також повинна бути мінімум 60 см. Щодо кутового зберігання – це не найзручніший варіант, як і кухні.
Біла гардеробна в невеликій квартирі. Відео.Гардеробні на замовле..
17146.74 грн
Паралельне зберігання – ще одна цікава конфігурація гардеробної. Вона має на увазі розташування шаф або штанг біля двох протилежних стін. Ширина такої гардеробної повинна бути мінімум 2 м. Якщо вона менша, то глибину шаф також варто зменшити. Але є ще один варіант – облаштувати Г-подібну гардеробну: шафу, глибиною 60 см плюс прохід мінімум 70 см.
Мінімальна оптимальна площа гардеробної повинна становити 4-5 квадратних метрів. У такому випадку, можна комфортно зайти всередину гардеробної, знайти потрібний одяг, приміряти його.
Також відзначимо, що гардеробна може бути і нестандартної форми, особливо, якщо в приміщення має трапецієподібну форму, радіальні стіни, у нішах, трикутної форми. У такому випадку, доведеться вибирати складне наповнення гардеробної на замовлення. Але його вартість буде вищою. Тому, щоб уникнути зайвих витрат, рекомендуємо облаштовувати гардеробну у вигляді квадратів, прямокутників тощо.
Замкнене приміщення гардеробної в будинку може мати окреме вікно. Але, залишаючи його, слід розуміти, що деяке місце буде втрачено, для гардеробної, адже під вікном можна поставити лише комод або полиці. Також слід забезпечити доступ до радіатора. Тому, якщо є більше бажання розмістити вікно у гардеробній, рекомендуємо зробити мансардне вікно.
Якщо площа гардеробної дозволяє, в ній можна створити додаткову зону для зборів, де поставити макіяжний столик і пуф або навіть облаштувати робоче місце.
4. Чим закрити вхід до гардеробноїі?
Найпоширеніший спосіб - встановити двері в гардеробну. Але тут є свої особливості. Відкриття дверей: в який бік краще? Звичайно, буде набагато краще, якщо двері будуть відчинятися назовні. Також варто розглянути варіант із дверима прихованого монтажу або у вигляді розсувних секцій, скляних, рейкових полотен.
5. Чи може бути наскрізна прохідна?
Так, сьогодні користуються чималою популярністю наскрізні або прохідні гардеробні, які з'єднують два приміщення, наприклад, санвузол та спальню. У такій гардеробній має бути дзеркало, гарне освітлення, також можна розмістити прасувальну дошку.
Перевага наскрізної гардеробної в тому, що вона дозволяє використовувати прохід двічі: як прохід, і як місце для зберігання. «Мінус» таких гардеробних у тому, що всі, хто проходитиме через прохід, бачитимуть ваш одяг. А отже, тут завжди потрібно буде підтримувати ідеальний порядок.
Мінімальна ширина прохідної гардеробної розраховується так само: два ряди шаф по 60 см і прохід 70 см. Довжина такого простору повинна становити мінімум 2,5 м.
6. Як облаштувати гардеробну за перегородкою?
гардеробна може бути з відкритими полицями. Її можна розмістити за перегородкою чи наскрізним стелажем. Поряд з такою перегородкою можна поставити ліжко з великим узголів'ям. Такий підхід до проектування підходить у тому випадку, якщо немає можливості відокремити окреме приміщення. Шафа з боку гардеробної може мати не тільки полиці та штанги, а й, наприклад, макіяжний столик. Для такої вбиральні знадобиться ширина мінімум 150 см.
Якщо ви вирішили зупинити свій вибір саме на зонованій гардеробній, не варто зводити стін (звукоізоляція тут не потрібна). Їх цілком можуть замінити шафи. Панелі кольору стін, тоноване скло та інші оригінальні елементи допоможуть облаштувати цікавий інтер'єр.
7. Яке буває наповнення гардеробної?
Перед тим, як думати про наповнення гардеробноїі, слід відразу вирішити, що саме ви збираєтеся в ній зберігати. Відповідно, вбиральні можуть бути різних видів:
У верхній частині гардеробної зазвичай розташовуються предмети, які ви рідко використовуєте. Для доступу до найвищих полиць повинні бути передбачені невеликі сходи або висувні сходи.
Найнижчі 30 см полиць – зазвичай місце, де зберігають взуття.
На висоті до 90 см від підлоги розташовуються брючниці.
На висоті від 90 см до 2 м від підлоги – це найкорисніша зона, де ми зберігаємо одяг, який носимо найчастіше, білизну.
Гардеробні на замовлення Київ - відмінна ціна. Ми виготовимо для ..
13456.46 грн
8. Матеріали та дизайн
Організація секцій залежить і від типу системи зберігання. Вони можуть бути:
Гардеробна на замовлення. Гардеробна під ключ. ЖК Варшавський Ква..
17457.37 грн
9. Освітлення.
Все світло можна розбити на верхнє та підсвічування. Верхнє світло повинне включатися окремо. Потрібне яскраве біле тепле світло. Тоді він не спотворюватиме колір одягу.
Додаткове підсвічування може бути у вигляді вбудованого в корпус світлодіодного підсвічування (над штангами). Для полиць краще використовувати вертикальне підсвічування, яке з однієї або з двох сторін вбудоване у вертикальні опори.
У висувних ящиках підсвічування встановлюють рідше, але все одно роблять його. Вона може бути з датчиком руху або реле.
Підсвічування краще встановлювати навколо або над одягом, а не далекою стінкою.
Якщо в гардеробній передбачено дзеркало, рекомендуємо оформити фронтальне кругове підсвічування.
Візьміть до уваги вищенаведену інформацію, облаштовуючи свою гардеробну, і можете бути впевнені в тому, що вона неодмінно буде практичною і функціональною у використанні.
Якщо у вашій новій квартирі немає вбиральні, а є лише маленька комора, не варто засмучуватися через те, що вам не вистачає місця, де зберігати свій одяг. Сьогодні у своїй статті ми розповімо вам, як облаштувати маленьку гардеробну в коморі.
У цьому матеріалі ми зробили для вас короткий огляд історії гардеробної кімнати і перенесемося вглиб тисячоліть: від Стародавнього Риму до сьогоднішнього дня.
Створення ідеального простору для вашого одягу та аксесуарів: 10 кроків до ідеальної гардеробної на замовлення. У світі, де кожен куток має значення, гардеробні системи на замовлення виявляються справжнім врятованим. У нашій статті ми розкриємо всі тонкощі процесу створення гардеробної, від визначення потреб і до фінального налаштування. Приєднуйтесь до нас і дізнайтеся, як зробити ваш простір більш ефективним та стильним!
Навіть, якщо ваша квартира трохи більше 30 метрів, можна все добре продумати та облаштувати в ній гардеробну. Де і як це можна зробити - наш новий матеріал.
Коли клієнт приймає рішення замовити гардеробну, а бюджет обмежений, це не привід відкласти замовлення в довгу скриньку. Є кілька апробованих способів здешевлення вартості гардеробної без втрати естетики та функціональності. Про них у нашому матеріалі.
Простора гардеробна з вікном в заміському будинку.Гардеробні на з..
15531.47 грн
Сучасна гардеробна для молодої дівчини. Відео огляд.Гардеробні на..
18637.76 грн
Стильная гардеробная комната в цвете ваниль. Видео.Гардероб..
11803.92 грн