• Понеділок-П'ятниця
  • 10:00 - 19:00
  • Субота: 10:00 - 16:00
  • Неділя: Вихідний

Перевірені способи уникнення нагромаджень на кухні (частина ІІ)

Зони для зберігання великогабаритних предметів

При плануванні кухні часто виникає питання, а що робити з кухонним комбайном, мультиваркою та іншими предметами побутової техніки, які потрібно зберігати. Логічно, що техніку слід розмістити в колоні, яка знаходиться поруч із варильною поверхнею, тому там варто в ній одразу залишити місце для побутової техніки. Краще, якщо вона розташовуватиметься на тій же висоті, що й стільниця.


Ручки

Одна з найважливіших деталей на кухні – це ручки. Неправильно підібрані ручки можуть створювати візуальний шум. Щоб кухня була візуально незахаращеною, рекомендуємо використовувати на кухні інтегровані або вбудовані ручки. Популярні ручки-профілі або ручки, інтегровані у фасад. Ще один спосіб оформлення кухні – використовувати сучасні системи, що відкриваються при натисканні на фасад.


Матеріал для фартуха та стільниці

З погляду підтримки порядку важливо правильно підібрати матеріал обробки. У багатьох сучасних кухнях для виготовлення фартуха та стільниці підбирається один матеріал. Це створює візуальний ефект монолітності. Різноманітність різних матеріалів і створює ефект захаращеності.

  

Часто для виготовлення фартуха та стільниці вибирають натуральний камінь мармур. Але це досить пористий матеріал. Його пори можуть вбирати в себе каву, кров, жир.

Для обробки кухні також широко використовується штучний камінь, наприклад кварцовий агломерат або акрил. Такі матеріали легко чистяться. З кварцового агломерату можна зробити моноліт зі стільниці та фартуха без швів. Віддаючи перевагу акрилу, вибирайте краще світлі тони, тому що на ньому можуть залишатися подряпини, а вони більш помітні на темному тлі.

  

Один із найкрутіших матеріалів для стільниці та фартуха, який практично невбивний, на нього можна спокійно ставити гаряче – це дектон. Так називають міцну спресовану термічним способом кераміку. Дектон може бути матовим чи з певним рельєфом.

Бетон – ще один матеріал, який можна стильно інтегрувати у дизайн сучасного інтер'єру. Його недолік у тому, що це пористий матеріал, а значить, він може вбирати різні рідини. Але завдяки спеціальним просоченням вдається отримати практичний матеріал.

  

Якщо бюджет обмежений, стільницю можна замовити із ДСП або МДФ.

При виборі будь-якого матеріалу для стільниці важливо, щоб вона була повністю гладкою. За наявності будь-яких нерівностей на її поверхні, в них забиватиметься бруд, який буде незручно прибирати. Щоб уникнути цього, рекомендується також вибирати монолітну стільницю та раковину (часто мийка встановлюється під стільницею, залишаючи невеликий стик, де може збиратися бруд). Якщо стільниця з ДСП, то раковина встановлюється над стільницею, і на цьому стику можуть забиватися крихти, залишки їжі, які також доведеться ретельно прибирати.


Матеріали фасадів

Для обробки фасадів можна використовувати різні матеріали з погляду практичності, але зараз ми акцентуємо увагу на їхньому кольорі та фактурі. Вибираючи матові та однотонні матеріали, шпон, вам вдасться зберегти візуальну монолітність кухонного гарнітуру.


Обробка фасаду може бути різною. Це може бути шпонований МДФ, емаль, пластик.

Щоб уникнути захаращення, рекомендуємо не використовувати чорні глянцеві поверхні на кухні, оскільки на них відбиватиметься весь бруд, відбитки пальців, які з'являться на фасадах.


Висновок. Підсумовуючи все вище сказане, можна сказати, що для того, щоб ваша кухня не захаращувалась, мало застосовувати якісь локальні підходи. До вирішення цього питання слід підходити комплексно. Слід ще на етапі ремонту подумати, де на кухні розташовуватиметься та чи інша зона (зберігання, готування, підготовка тощо). Важливо продумати відділення для зберігання кожної з цих зон, щоб ними було зручно користуватися. Крім цього, слід продумати, які матеріали фасадів, стільниці та фартуха будуть використовуватись. Матеріали мають бути практичними – такими, що не вимагатимуть складного догляду.


  • Перевірені способи уникнення нагромаджень на кухні (частина ІІ)

Схожі статті

Перевірені способи уникнення нагромаджень на кухні (частина І)

Перевірені способи уникнення нагромаджень на кухні (частина І)

Практичні поради від Катерини Семенової, столичного дизайнера інтер'єрів.

Рекомендовані товари

Акрилова кухня на замовлення. Кухня без ручок із глянцевими фасадами AGT. вул. Липківського. м. Київ.

Акрилова кухня на замовлення. Кухня без ручок із глянцевими фасад..

21861.33 грн

Акрилова кухня на замовлення. Біла кухня без ручок з фурнітурою Blum і фасадами Niemann

Акриловая кухня на заказ. Белая кухня без ручек с фурнитурой Blum..

21599.00 грн

Акрилова кухня на замовлення. Біла кухня без ручок з фурнітурою Blum і фасадами Niemann

Акриловая кухня на заказ. Белая кухня без ручек с фурнитурой Blum..

21599.00 грн

Теги: Перевірені способи уникнення нагромаджень на кухні (частина ІІ), кухні на замовлення, кухня на замовлення