Вбудована, або, як її ще називають, кухня, що вбудовується, - кухонний гарнітур, де побутова техніка - вбудована в корпус меблів. Такий варіант не тільки практичний, а й набагато гармонійніший, ніж та, де господар віддав перевагу звичайним моделям.
Вбудована техніка ховається за такими ж фасадами, як і кухонний гарнітур, отже, виглядає з ним єдиним цілим. Сьогоднішній матеріал ми присвятимо вибору вбудованого холодильника типу.
Вбудований холодильник – це ідеальний спосіб зберегти естетичну єдність вашого приміщення. Ще один важливий момент: таким холодильникам необхідно зовсім небагато місця, що теж є не маловажним моментом при облаштуванні кухні.
Чим вбудована модель відрізняється від стандартної?
Головна відмінність техніки – у її зовнішньому вигляді. Парадний бік дверцят вбудованого варіанта підбирається окремо в кожному випадку. Як саме? Все вибирається відповідно до того, в якому стилі ви вирішили оформити свій кухонний інтер'єр.
Ще одна особливість моделей, що вбудовуються у шафу, – це розмір петель. Вони більші, ніж у звичайних холодильників, тому і дверцята, відповідно, прилягають щільніше.
У чому сильні та слабкі сторони вбудованих холодильників
Серед переваг такої побутової техніки можна відзначити:
2. Додаткова теплоізоляція. Завдяки такій особливості моделі, що вбудовуються, споживають електрики менше, ніж звичайні.
3. Прихованість. Встановити модель, що вбудовується, можна практично скрізь. І при цьому навіть не відразу буде зрозуміло, що це коштує холодильник. Його можна сміливо встановлювати навіть там, де ви не плануєте готувати їжу.
4. Універсальність. Вбудований холодильник може бути розміщений у приміщеннях будь-якої спрямованості.
5. Немає обмежень щодо інтер'єру, оскільки підходить під будь-які варіанти.
Як і в будь-якої іншої техніки, у вбудовуваних моделей також є свої недоліки. Серед них назвемо:
2. Ускладнений процес обслуговування. Враховуючи, що холодильник слід чистити не тільки всередині, але і його задню стінку, доглядати за ним буде не так вже й просто. Щоб почистити задню стінку, техніку потрібно витягати з корпусу, а це досить складно.
3. Холодильник і шафа, в яку він вмонтований, - нерухомий. Це означає, що змінити положення цього модуля неможливо.
4. Проблеми у заміні. Якщо через якийсь час вам знадобиться техніка більшого обсягу, доведеться виготовляти для неї і більший корпус.
Морозилка та холодильне відділення: як вони можуть бути розташовані?
За цим критерієм виробники можуть запропонувати три типи техніки:
2. З двома камерами, у кожної з яких є свої окремі дверцята.
3. Варіант Side-By-Side. Їхня особливість у тому, що відділення, які заморожують і просто охолоджують продукти, облаштовані паралельно (по вертикалі). У кожного відділення – свої дверцята. Зазначимо, що холодильні установки Side-By-Side мають досить оригінальний вигляд. Такі моделі вирізняються високою надійністю.
Поговоримо про критерії вибору
Підбираючи модель, обов'язково визначтеся з:
2. Оптимальним для вас споживанням електроенергії. Більшість моделей сучасної техніки споживає мінімум електрики, що знижує витрати на її оплату. Зазвичай енергоефективна техніка належить до класу А з кількома плюсами (дозволяє економити до 50% електроенергії). Класи енергоспоживання нижче за А (наприклад, В, С і т.д.) належать до малоекономічних.
3. Необхідним обсягом та положенням відділення для заморожування продуктів. За азіатською схемою морозильне відділення знаходиться над холодильним, а за європейською – під ним. У Side-By-Side головні відділення паралельні один до одного. Класичною конструкцією вважається варіант, у якого морозилка знаходиться внизу.
4. Особливостями компресора. Сьогодні, як багато років тому, уявити холодильник без компресора неможливо. Вони бувають двох видів:
5. Бажаним рівнем шуму. Багатьом важливим критерієм є тиха робота техніки. Якщо ви хочете, щоб шуму від холодильника зовсім не було чути, вам підійде варіант із рівнем шуму до 40дБ. Вибирайте модель, у якої встановлено два компресори (тоді навантаження на кожен компресор буде менше). Такий принцип роботи допоможе продовжити термін служби техніки. Але тут є і свій мінус: енергоспоживання буде збільшено.
6. Методом розморожування. Вона буває кількох типів:
Поради щодо вибору
Отже, тепер ви вже можете орієнтуватися у вбудованих холодильниках. А щоб вибрати серед них оптимальний варіант, одразу ж визначтеся з:
2. Методом відкривання. Не у всіх моделей є петлі, що переважуються, тому їх дверцята можуть відкриватися лише в один бік. Заздалегідь подумайте, який варіант вам більше підходить.
3. Оптимальний обсяг холодильника. Оскільки заміна вбудованого холодильника є потенційно проблематичною, рекомендуємо вам вибирати модель з невеликим запасом об'єму. Ще один варіант: придбати окремо морозилку та холодильне відділення та встановити їх разом.
Сподіваємось, наша інформація допоможе вам підібрати ідеальну для вас модель вбудованого холодильника. Зробивши один раз правильний вибір, ви зможете сповна оцінити всі переваги роботи саме такої моделі.
Вбудований холодильник. Відео.
І насамкінець ще одна порада від технологів магазину сучасних меблів E-Mebel: купуйте холодильник лише тоді, коли у вас вже готовий і затверджений проект вашої вбудованої кухні!
Кухні з вбудованою технікою. Реальні проекти. Відео.
Встроенная кухня – модная игрушка или практичный гарнитур. Разберем все нюансы, узнайте много нового.
Кухня со встроенной техникой «прячет» за своими фасадами любую, необходимую вам кухонную технику. Это касается, как небольшой техники (мультиварок, хлебопечек, микроволновок), так и крупной (холодильников, посудомоечной или стиральной машинки). Разберемся, что к чему?
Встроенные кухни на заказ, тенденции 2021. Идеи дизайна. Видео 21 проекта. Фото. В этой статье мало текста, зато отличная подборка фото и видео современных встроенных кухонь. Смотрите и ВДОХНОВЛЯЙТЕСЬ!
Вбудована кухня з акрилу AGT 1982 Білий глянецьСучасна вбудована ..
28722.02 грн
Біла глянцева кухня без ручок, вбудована техніка. Відео• Для роз..
23620.08 грн
Біла матова кухня на замовлення в класичному стилі, із вбудовано..
27070.50 грн
Біла вбудована кухня на замовлення з фарбованими фасадами МДФ і ..
23114.38 грн
Теги: кухні, вбудовані кухні, вбудована кухня