Чи думали ви коли-небудь, що кухня може зіпсувати вам життя? Наші клієнти досить часто розповідають свої історії щодо неправильно спроектованих кухонь і, чого гріха таїти, ми й самі, на зорі свого розвитку в меблевій індустрії, припускалися подібних помилок.
Помилка 1: Маленька робоча зона
Прошу не плутати із довжиною стільниці! Вона може бути достатньою, але поставивши мийку поруч із плитою, замовник позбавляєтесь достатніх розмірів робочої зони. Це часто відбувається, тому що варильну поверхню вбудовують у шафу. І між раковиною та варильною поверхнею просто не проектують досить довгу шафу для розміщення нормальної робочої поверхні.
Як правильно оформити робочу поверхню? Рухаємося зправа наліво.
Помилка 2: Глянсові чорні поверхні
Найгірше, на нашу думку, що можна уявити для своєї кухні – глянсові поверхні, особливо це стосується поверхні стільниці. Бруд та розводи від води видно вже в день прибирання.
Краще взяти стільницю матову із рельєфною структурою. Така неоднорідна структура дає можливість приховати пил та розводи від води.
Помилка 3: Місця для зберігання кухонної техніки
Через дефіцит місця на поверхнях, ми зберігаємо це все на стільниці. Лайфак від європейських дизайнерів меблів: у закритому пеналі із засувними дверима робиться поверхня, що висувається – додаткова стільниця. Там можна зробити зону для зберігання та експлуатації техніки з необхідною кількістю розеток.
Якщо немає можливості зробити таку приховану зону, в кутових кухнях використовуємо «невидимий» кут – поверхня, яка ховається за високими шафами. І її справді не буде видно з основної частини приміщення.
Помилка 4: Питна вода
Спроектувавши гарну кухню, її зовнішній вигляд легко можна зіпсувати великою пляшкою або навіть пляшками з питною водою. Що робити із цим? Звичайно ставити змішувачі з фільтрами для води та відмовитись від постійного пошуку місця для встановлення кулера.
Помилка 5: Маленька раковина
Йтиметься навіть не про саму раковину, а про шафу для неї. Звичайна ширина для неї – 600 мм. Але в ці 600 мм потрібно помістити об'ємний фільтр для води зі зворотним осмосом, подрібнювач для їжі, та відро для сміття. Замість 60-сантиметрової шафи краще використовувати метрову або, хоча б, 80-сантиментрову шафу, де можна все це вільно розмістити.
Помилка 6: Розкладка шпону
Поодинокі шматки шпону, розклеєні поверхні у вигляді «метелика». І на цьому малюнку можна побачити все, що бажає фантазія: кульшовий суглоб, метелика, рентген легень.
Правильно: клеїти шпон масивом. Це складніше і вимагає попередньої підготовки таких як вибір кількох пачок шпону, щоб були різні текстури. Таким чином, поєднавши їх, виходить, як би, величезний спил дерева.
Помилка 7: Холодильник та розташування його дверей
Під час розташування холодильника не завжди продумують напрямок відкриття його дверей. І вийде незручність: для того, щоб дістатися всередину холодильника, потрібно обійти його двері. А потім знову обійти, щоб повернутися до робочої поверхні. Враховуйте ці особливості під час проектування: двері холодильника повинні відчинятися у напрямку до вас та зони готування!
Помилка 8: Цоколь кухні
Часто цим ніхто не спантеличується, і роблять високі цоколі кухні, так, наприклад, у кухні IKEA – 150 мм. В принципі, цоколь необхідний для того, щоб було куди поставити ноги, коли впритул підходиш до стільниці.
Інакше б, ноги просто впиралися б у фасади. Справа в тому, що стандартні кухонні плінтуси 150 мм і цоколі зробили саме під них. У сучасних інтер'єрах найчастіше плінтуси взагалі не використовують, тому можна легко опустити плінтус до 7 см, як це робиться у всіх європейських кухнях. Якщо ви захочете, що плінтус заходив під цоколь, це можна зробити шляхом встановлення додаткового плінтуса.
Помилка 9: Вентиляція
У звичайних квартирах є лише один вентиляційний отвір. І, як правило, його забивають витяжкою. А коли ви вимикаєте витяжку, позбавляєте себе природної вентиляції.
Відчинивши вікно, свіже повітря не надходитиме всередину, тому що старому нікуди вийти. Не закривайте вентиляційний отвір. А ще краще – поставити вугільну витяжку, яка усуватиме всі неприємні запахи. Зараз з'явилися витяжки, в яких навіть не потрібно міняти фільтри, а лише вологе прибирання.
Помилка 10: Ширина проходів
На кухні є середня поверхня та висока. Між ними достатньо зробити прохід 800-1000 мм. Але якщо ми говоримо про кухню, там часто доводиться відкривати шафи. Через це нам доводиться збільшувати відстань. Тому відстань краще збільшити до 1000-1200 мм. Все, що буде менше 1000 мм, викликатиме у користувачів кухні відчуття дискомфорту.
Сьогодні наш салон сучасних меблів E-mebel поділиться з вами 10 простими, але дуже ефективними способами поліпшити свою кухню. Візьміть до уваги наші поради, і ваша кухня на замовлення в Києві буде максимально функціональною, зручною в експлуатації і, звичайно ж, красивою.
Вважаєте, що меблювання кухні з використанням кухонного куточка - це анахронізм? У даному матеріалі ми розповімо, як цей предмет кухонних меблів може виглядати по-сучасному.
Пропонуємо до вашої уваги 8 секретів оформлення кухні для тих, хто хоче витрачати мінімум часу на готування.
У даному матеріалі ми покажемо на прикладі у програмі Pro-100 як спроектувати ідеальну, на наш погляд, кухню в "хрущовці".
Найпоширеніші помилки при плануванні кухні з барною стійкою
У цій статті пройдемося за ключовими моментами у виборі кухні
Про 5 поширених помилок в оформленні кухні, через які вона виглядає дешево
Від яких традицій оформлення інтер'єру сьогодні слід відмовитись?
Як зробити свій кухонний інтер'єр саме таким, якщо бюджет не надто великий, але прикрасити кухню хочеться? Ми знаємо 5 простих секретів, які допоможуть оновити дизайн інтер'єру без великих витрат і сьогодні розповімо вам про них.
Сьогодні ми розповімо вам про ТОП-5 барних стільців 2023, які можуть легко стати вдалим доповненням вашої кухні, бару чи ресторану.
У цьому матеріалі ми розповімо вам про те, якими п'ятьома речами на видному місці можна зіпсувати стильний кухонний інтер'єр.
Вбудована кухня з акрилу AGT 1982 Білий глянецьСучасна вбудована ..
28722.02 грн
Теги: проектування кухні, правильний дизайн кухні