• Понеділок-П'ятниця
  • 10:00 - 19:00
  • Субота: 10:00 - 16:00
  • Неділя: Вихідний

Актуальні та через роки: ТОП-3 стилі в інтер'єрі

Мода швидко змінюється. Те, що сьогодні є предметом наслідування, вже наступного року може виявитися несмаком і антитрендом. Проте певні стилі не бояться часу та залишаються актуальними протягом десятиліть.


Серед деяких дизайнерів давно існує термін «інтер'єр поза часом», тобто інтер'єр, який завжди буде актуальним. І хоча палітра сучасних уявлень про те, з чого складається і як має виглядати інтер'єр, надзвичайно широка, є низка тверджень, в яких сходяться і практикуючі дизайнери, і фахівці, які вивчають соціокультурні явища.


Якщо ви хочете, щоб ваш інтер'єр не вийшов з моди в найближчі 10, 20, а може, і 50 років, пропонуємо до вашої уваги ТОП-3 напрямків, на які точно можна покластися.


1 місце. Мінімалізм

Мода на порятунок від усього, що не так вже й потрібно швидко набирає обертів. Можливо, для когось це буде велика новина, але стиль мінімалізм в оформленні інтер'єру – це досить недешевий стиль.


Тільки уявіть, як необхідно продумати кожен куточок у приміщенні, щоб стіни, стеля та підлога виглядали ідеально, будучи, здавалося б, абсолютно голими: вони позбавлені і плінтусів, і карнизів.

Кухня на замовлення в стилі мінімалізм із білими акриловими. Чорна ручка Gola. Фурнітура Blum

Кухня на замовлення в стилі мінімалізм із білими акриловими. Чорн..

32312.27 грн

Головні риси, характерні для стилю мінімалізм, це:

  • Функціональність.

  • Геометричність.
  • Один чи кілька стриманих базових кольорів.
  • Мінімальна кількість перегородок.

  • Вільний простір.
  • Великі вікна, багато світла.

  • Штучне освітлення – м'яке та розсіяне.
  • Основні матеріали: скло, сталь, пластик, дерево, камінь.

  • Відмова від складних і химерних елементів як в обробці, так і в аксесуарах, декорі.


Як рекомендують дизайнери, площа, яку займатимуть меблі в приміщенні, має становити щонайменше 20%. Інші 80% площі повинні залишатися вільними. Разом з цим варто віддавати перевагу практичним меблям зі строгими геометричними формами з натуральних матеріалів.


Хорошим рішенням для стилю мінімалізм буде вибір шаф-купе, які повністю «зливаються» зі стіновими панелями, побутова техніка, що вбудовується, елементи-трансформери, які дозволяють за лічені хвилини змінювати конфігурацію обстановки. Детальніше  про кухні в стилі мінімалізм можна прочитати в одній з наших статей.


2 місце. Еко-стиль та концепція усвідомленого споживання

В основі екологічного інтер'єру – творче змішання та взаємодоповнення сучасних тенденцій, застосування натуральних матеріалів: і традиційних, і рідкісних чи навіть екзотичних. Наприклад, еко-стиль вітає сусідство натурального каменю та бамбука.

Крісло Palmilla чорне, ротанг лате

Крісло Palmilla чорне, ротанг латеСтілець Palmilla – новий яскрав..

1998.15 грн

«Родзинка» еко-стилю в тому, що він дуже легко поєднується з концепцією хай-теку, мінімалізму, а також інших сучасних стильових напрямків.


Для нього характерне одночасне використання сучасних матеріалів та передових технологій та електронних гаджетів, адже зручність для сучасної людини неможливо уявити без технічних новинок та інших цивілізаційних досягнень.


Сучасні електронних девайси легко знаходять своє місце в еко-стилі як його гармонійні складові. Таке поєднання дозволяє створити чудовий комфортний інтер'єр. Даний підхід в оформленні інтер'єру – ідеальний варіант для тих, хто цінує єднання з природою та хто не байдужий до проблем екології.


Для еко-стилю не характерне нагромадження предметів. І цим він дуже схожий на мінімалізм. Часто в інтер'єрі предмет декору може виконувати ще й практичну функцію. Наприклад, плетені кошики або полиці з цілісних частин дерева в інтер'єрі створюють не тільки особливий колорит, але й стають зручними місцями для зберігання.


Багато еко-активістів зараз закликають зберігати навколишнє середовище та дбайливо витрачати природні ресурси. З цим пов'язана ідея розумного споживання та використання вторинної сировини для облаштування інтер'єру.


Облаштовуючи інтер'єр в еко-стилі, можна використовувати, в тому числі, і матеріали, що піддаються вторинній переробці, і предмети, які вже були у використанні. Наприклад, для виготовлення меблів та обробки стін може використовуватися дошка, яка раніше була частиною піддону для транспортування товарів.


Дуже співзвучні з еко-стилем такі напрямки, як сканді, хьюге та сучасний японський стиль. Вони мають універсальний багатий асортимент стилістичних прийомів, які можуть бути корисними при оформленні будь-якої частини будинку.


3 місце. Еклектика

Якщо для мінімалізму характерна відсутність зайвих деталей, то еклектика взагалі не має поняття «зайвого». У такому стилі будь-який елемент – це частина складного простору та важлива частина єдиного цілого.


Але при поєднанні предметів меблів та елементів декору, які відрізняються за стилістикою, слід брати до уваги їхню фактуру, колір, форму. Тільки в такому випадку можна створити неочевидний зв'язок.


В еклектичному стилі особливого значення набуває питання не «Що?», а «Як?». Таким чином, на перший план виходить емоційне забарвлення різних предметів, їхня естетика.


Яскрава ілюстрація того, якими різними та самобутніми можуть бути еклектичні інтер'єри, є фьюжн.


Завдяки своїй багатогранності стильовий напрямок фьюжн підходить для облаштування різних приміщень: від типової малогабаритної квартири до архітектурних шедеврів.


У салонах, ресторанах магазинах саме яскраве забарвлення деталей і стало основою оформлення приміщення в даному стилі. Це допомагає створити доброзичливу та приємну обстановку, яка є невід'ємним атрибутом успішного бізнесу.

  • Актуальні та через роки: ТОП-3 стилі в інтер'єрі

Схожі статті

Кухні у різних країнах світу: особливості дизайну

Кухні у різних країнах світу: особливості дизайну

Кожен мандрівник знає, що в різних країнах є свої, особливі страви, і щоб їх скуштувати варто відвідати місцевий ресторан або кафе. А щодо оформлення самої кухні, то тут теж простежуються свої особливості. Які? Ми зараз розповімо вам про це!

У якому стилі оформити кухню, щоб вона стала сучасною

У якому стилі оформити кухню, щоб вона стала сучасною

Сучасні функціональні рішення в інтер'єрі кухні дозволяють полегшити побут та спростити завдання приготування страв для всієї родини. Щоб максимально адаптувати нову кухню до свого способу життя, при її проектуванні необхідно враховувати стиль та затишок.

Кухонні меблі в стилі неокласика

Кухонні меблі в стилі неокласика

У чому відмінність неокласики від класики? Які основні риси цього стилю? Про це у нашому сьогоднішньому матеріалі.

Кухні у класичному стилі

Кухні у класичному стилі

Які характерні ознаки кухонь класичного стилю? І що дає змогу відрізнити класику від інших стилів дизайну?

Як безпечно купувати кухонні меблі через інтернет?

Як безпечно купувати кухонні меблі через інтернет?

Наша нова стаття – ваш компас у світі онлайн-шопінгу. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, щоб ви могли з упевненістю вибирати та купувати меблі безпосередньо від виробників. Дізнайтеся, як перевірити репутацію продавців, зрозуміти описи товарів та фотографії, а також убезпечити себе від шахраїв.

Рекомендовані товари

Кутова кухня з рамковий фасадами. Шпон и ДСП Egger

Кутова кухня з рамковими фасадами. Шпон і ДСП Egger(Техніка і ст..

30516.23 грн

Вбудована дизайнерська кухня без ручок з островом і фурнітурою Blum. Іванковичі

Встроенная дизайнерская кухня без ручек с островом и фурнитурой B..

46673.28 грн

Кухня на замовлення з островом. Фасади плита МДФ FENIX і Шпон. фурнітура Blum

Кухня на заказ с островом. Фасады плита МДФ FENIX и Шпон. Фурниту..

62829.41 грн

Кухня на замовлення із акриловими фасадами. Кухня без ручок із вбудованою технікою

Кухня на замовлення із акриловими фасадами. Кухня без ручок із вб..

36897.37 грн