Неокласика – це оригінальний стиль інтер'єру. Від звичайної класики він відрізняється тим, що використовує дещо інші матеріали.
Наприклад, масив дерева і натуральний камінь можуть бути замінені на штучний камінь, композитні матеріали і навіть на пластик. Але ось зовнішнє оформлення, кольори та головні рішення дуже схожі з класичними.
Вдале поєднання протилежних речей
Ви хочете замовити кухню, але ви не можете визначитися зі стилем? Вам подобаються і класичні строгі інтер'єри, і сучасні деталі? Тоді розгляньте стиль неокласика! Це, мабуть, те, що вам сподобається!
Неокласика в інтер'єрі добре поєднує в собі те, що, здавалося б, не може поєднуватися. У ньому вдало комбінуються традиції вишуканого та витонченого дизайну з новинками сучасних технологій.
У такому стилі не доведеться приховувати побутову техніку за різьбленими дверцятами шафок, а телевізор маскувати під картину. Але водночас неокласика зберігає атмосферу розкішного кухонного інтер'єру.
Як виглядає неокласичний кухонний інтер'єр
Розглянемо поетапно кожну деталь кухні, оформлену у стилі неокласика.
Оздоблення
Неокласика, як і класика, «любить» високоякісні та недешеві матеріали, наприклад, масив, натуральний камінь, кришталь, скло. Але сьогодні як альтернатива використовуються й інші матеріали.
Наприклад, для виготовлення сучасних гарнітурів можуть задіяти також: штучний камінь, кварцову крихту, ламіновану ДСП або МДФ.
Їх вартість значно нижча, але завдяки сучасним методам обробки виглядають вони гідно.
На неокласичній кухні покриття для підлоги може бути з дерева або керамічної плитки. На стелі – штукатурка. Для цього стилю також не чужі гіпоскартонові ніші та суворі декоративні деталі.
Колір
Колірна палітра у неокласики – широка. Вдало виглядає поєднання базових кольорів, наприклад, сірого та білого або чорного та білого. Ще один безпрограшний варіант – оформлення у кольорі слонової кістки.
Неокласика – це не лише стримані базові кольори. Це ще й яскраві вкраплення. Бажаєте кольору? Тоді сміливо додавайте зелений, фіолетовий, жовтий, бірюзовий.
Досить оригінально виглядають кухонні гарнітури у стилі неокласика у синьому виконанні. Але відзначимо тут, що неокласика в яскравих кольорах віддає перевагу матовим фасадам. У такому оформленні вони виглядатимуть благородно.
Кухонний гарнітур
Які б матеріали ви не обрали, гарнітур має бути якісним та добротним. Яскраві деталі, наприклад, вітражі та молдинги, не обов'язкові, як у класики.
Основні принципи меблевого гарнітура у стилі неокласика:
Аксесуари
Декоративні елементи виконують не останню роль оформленні гарнітура. У ньому переважатимуть природні мотиви. Якщо хочете прикрасити свій інтер'єр статуетками чи вазами, не забувайте про те, що неокласика любить симетрію.
Якщо ви вирішили доповнити оригінальною фурнітурою та різьбленими молдингами, тоді спробуйте підібрати для кухні текстиль (наприклад, штори) так, щоб їхні малюнки були схожими. Те саме стосується шпалер і світильників.
Освітлення
В інтер'єрі має бути багато світла. Він може бути:
Можна застосовувати діодні та точкові світильники, споти.
Якщо в класичному стилі вікна оформляються ламбрекенами та гардинами, але неокласика може використовувати й інші, більш сучасні способи оформлення, наприклад, рулонні або римські штори, жалюзі.
Тонкощі оформлення неокласичних кухонних інтер'єрів
Щоб ваш кухонний інтер'єр у стилі неокласика виглядав максимально природно, при оформленні обов'язково беріть до уваги:
1. Розміри кухні та габарити меблів. Якщо ваша кухня невеликої площі, тоді краще віддати перевагу кутовій кухні та світлим фасадам. У такий спосіб можна візуально трохи розширити простір.
2. Джерела світла. Перевагою приміщення для кухні у стилі неокласика буде вікно великого розміру. Місце біля нього можна використовувати для організації обідньої або робочої зони.
3. Особливості комунікацій. При плануванні кухні на замовлення в стилі неокласика слід точно вказати на плані місце, де буде встановлена раковина, витяжка, духова шафа, холодильник тощо.
Разом з цим слід одразу подумати і про розташування комунікацій: труб каналізації, вентиляційного короба, розеток тощо.
4. Кольори. Якщо ваше приміщення невелике, віддавайте перевагу світлим відтінкам. Якщо кухня простора, тоді можна вибирати практично будь-які кольори.
Кухонний інтер'єр у стилі неокласика – це чудовий варіант для людей, які віддають перевагу класичним варіантам гарнітурів, але при цьому не бажають переплачувати за них.
Гарне оформлення, економія та довговічність – це характерні особливості стилю.
И снова здравствуйте! На связи Е-мебель и сегодня мы расскажем, как может выглядеть современный кухонный гарнитур без ручек в стиле хай-тек. Если вы давно мечтали о таком – обращайтесь: наши специалисты быстро и качественно изготовят для вас любые кухни под заказ. Производство кухонных гарнитуров – основной профиль нашей работы. Узнайте больше!
Кожен мандрівник знає, що в різних країнах є свої, особливі страви, і щоб їх скуштувати варто відвідати місцевий ресторан або кафе. А щодо оформлення самої кухні, то тут теж простежуються свої особливості. Які? Ми зараз розповімо вам про це!
Спочатку словом «лофт» позначалося простір у заводському чи складському приміщенні, оформлене для житла. Цей стиль зародився в Америці за часів великої депресії, коли власники промислових будівель були змушені продавати або здавати свої приміщення під житло. Наразі стиль став дуже поширеним і швидко стає популярним.
Головні правила оформлення кухні у стилі мінімалізм – про це наш сьогоднішній матеріал
Як оформити кухню в 2023 році, щоб її дизайн був у тренді?
Чорний колір у скандинавському стилі? Дослідіть гармонію контрастів, поєднання мінімалізму та елегантності. Відкрийте для себе, як чорний колір може створити стильний та функціональний кухонний інтер'єр.
Сучасний світ вимагає сучасних рішень, особливо коли йдеться про дизайн кухні у стилі Hi-Tech. Погляньмо на цей стиль із більшою деталізацією, розкриваючи не лише технічні аспекти, а й естетичні рішення.
У світі, де модні тенденції змінюються зі швидкістю світла, деякі стилі інтер'єру залишаються поза часом та трендами. Наша нова стаття "Актуальні та через роки: ТОП-3 стилі в інтер'єрі" відкриє вам три напрямки в дизайні, які встояли перед випробуванням часом. Від мінімалізму до еклектики дізнайтеся, як ці стилі зберігають свою актуальність і привабливість протягом десятиліть.
Акриловая кухня премиум класса. Видео. 100 Вариантов Дизайна..
51289.31 грн
Tristone Классик S-102 Beige Sands..
21067.86 грн
Біла матова кухня на замовлення в класичному стилі, із вбудовано..
27070.50 грн
Кухня на замовлення у Києві з фасадами Еггер Дуб Галіфакс тютюн т..
30517.14 грн
Теги: неокласика, кухні в стилі неокласика, кухонні меблі в стилі неокласика