• Понеділок-П'ятниця
  • 10:00 - 19:00
  • Субота: 10:00 - 16:00
  • Неділя: Вихідний

Лофт в інтер'єрі

Спочатку словом «лофт» позначалося простір у заводському чи складському приміщенні, оформлене для житла.

Цей стиль зародився в Америці за часів великої депресії, коли власники промислових будівель були змушені продавати або здавати свої приміщення під житло. Наразі стиль став дуже поширеним і швидко стає популярним.

Відео з предметами меблів у стилі Лофт

Різновиди стилю

У стилю лофт є кілька напрямків:

  • Індустріальний. Він характерні промислові мотиви, тобто необроблений метал, зістарена шкіра, предмети інтер'єру, створені з промислових піддонів.

  • Богемний. Йому притаманне використання предметів арту, наприклад незвичайні полотна, музичні інструменти. Пов'язано це з тим, що за часів кризи лофти знімали письменники, художники, музиканти та обживали цей інтер'єр самостійно.

  • Гламурний. Він передбачає використання гламурних предметів меблів, наприклад, дзеркало з барочною рамкою, гарний велюровий диван. Гламурний напрямок лофта виник завдяки тому, що колись у таких інтер'єрах організовувалися мистецькі виставки, вечірки для забезпечених людей.

  • Це загальноприйняті три напрями стилю. Але до них можна додати ще одне – сучасний лофт. Чому та як він з'явився? Деяким людям класичний лофт може здатися незатишним та непристосованим для життя. Тому дизайнери намагаються змішувати його зі звичним багатьом сучасним стилем.

Стиль лофт: розглянемо деталі

Що буде доречно для стилю лофт? Тут можна зазначити таке:

  • Відкрите планування. Вона має на увазі з'єднання кухні з вітальнею або навіть зі спальнею. При цьому використовується якнайменше перегородок. За перегородками залишаються вбиральні, комори та санвузли. Ну а якщо замовник не боїться експериментувати, дизайнер може запропонувати облаштувати ванну прямо посередині кімнати, наприклад, у спальні або у вітальні.

  • Природне освітлення та великі вікна. Це легко пояснити тим, що найчастіше на виробництвах облаштовувалися панорамні вікна.
  • Металеві жалюзі замість штор та тюлю. Різноманітність текстилю для лофта - не характерно.

  • Перевага – за натуральними матеріалами. Це може бути необроблений бетон (можна просто пофарбувати необроблену стелю – для лофта це буде нормально), натуральне дерево. Вітається наявність відкритої цегляної кладки та плитки.
  • Використання шпалер – виключено. Стіни можна просто пофарбувати чи побілити.

  • Мінімум меблів. Оскільки для лофта характерно максимум відкритого простору, то варто використовувати мінімальну кількість меблів. Для цього в плануванні слід передбачити комори та вбиральні, щоб звільнити простір. Лофт допускає те, що якісь предмети меблів будуть окремими, можливо, із зазорами.

У кухонному гарнітурі в стилі лофт нижні шафки можна зробити із закритими фасадами та сховати туди все зберігання, а верхні – відкриті (можна навіть використовувати відкриті полиці). З меблями дозволяється експериментувати. Наприклад, для спальні можна вибрати ліжко хенд-мейд - зібране з піддонів. Також пропонується міксувати меблі та, наприклад, за один обідній стіл поставити різні стільці.


  • Різношерстий декор. Це можуть бути всілякі сувеніри, пам'ятні речі. Також лофт любить незвичайний арт. Це може бути міні-скульптура, велика ваза, а також будь-яке, навіть найнеординарніше, сучасне мистецтво. Що стосується картин та полотен, то тут варто вибирати щось нестандартне та незвичайне. Класичний пейзаж чи натюрморт виглядатиме в такому інтер'єрі недоречно. Сам арт у цьому стилі має виглядати трохи дивно.

  • Кольори. Лофт любить колір. Ви можете вибирати будь-які, навіть найяскравіші, кольори та відтінки – у цьому стилі оригінальний мікс кольорів виглядатиме виграшно.

Переваги та недоліки стилю лофт

Серед «сильних сторін» лофта можна назвати те, що:

  • На ньому вам вдасться трохи заощадити. Можна не витрачатися на обробку стелі, стінок, також можна залишити відкритою проводку - в лофті це виглядає дуже гармонійно.

  • Стиль дарує повну свободу творчості. Лофт дозволяє колекціонувати статуетки, картини, сувеніри, і все це гармонійно вписувати в інтер'єр.

Виходячи з переваг лофта, можна сказати, що він чудово підходить для творчих людей та молодих пар. Також у такому стилі вигідно оформляти квартири під здачу.


До "мінусів" можна віднести наявність відкритого простору. Хоча такий недолік – справа дуже суб'єктивна. Для деяких людей велика кількість вільного простору може бути незвичною та незвичайною. Особливо це стосується сімей з дітьми, адже хочеться, щоб кожен мав окрему кімнату.


  • Лофт в інтер'єрі

Схожі статті

Як оформити кухню в єгипетському стилі

Як оформити кухню в єгипетському стилі

У попередній статті "У якому стилі оформити кухню, щоб вона була сучасною", ми торкнулися деяких модних тенденцій щодо стилю оформлення кухні. Сьогодні поговоримо про менш відомий стиль в оформленні кухні - єгипетський.

Кухонні меблі в стилі неокласика

Кухонні меблі в стилі неокласика

У чому відмінність неокласики від класики? Які основні риси цього стилю? Про це у нашому сьогоднішньому матеріалі.

Як зробити сучасну кухню трендовою

Як зробити сучасну кухню трендовою

Як оформити кухню в 2023 році, щоб її дизайн був у тренді?

Кухні в стилі Лофт: Як Правильно Замовити та Підібрати Інтер'єр

Кухні в стилі Лофт: Як Правильно Замовити та Підібрати Інтер'єр

Стиль лофт завжди привертає увагу своєю невимушеністю та сучасністю. Якщо ви розглядаєте опцію кухні в стилі лофт, то ця стаття для вас. Ми розглянемо ключові елементи, які формують лофтовий дизайн кухонь та дамо практичні поради щодо правильного замовлення та підбору інтер'єру.


П'ять провідних стилів інтер'єру: ваш гід з дизайну інтер'єру

П'ять провідних стилів інтер'єру: ваш гід з дизайну інтер'єру

У цьому матеріалі ми розглянемо 5 стилів, які найчастіше використовуються для оформлення інтер'єру.

Рекомендовані товари

Кухня в стилі лофт із фасадами AGT Горіх Орегон

Кухня в стилі лофт із фасадами AGT горіх ОрегонЯскрава, сучасна,..

22439.08 грн

Лофт перегородка для зонування спальні і вітальні

Лофт перегородка для зонирования спальни и гостиной ..

0.00 грн

Вбудована кухня з фасадами Alvic и шпонованих фасадами Дуб Лофт Legnopur

Вбудованакухня з фасадами Alvic і шпонованими фасадами Дуб Лофт L..

53853.78 грн

Теги: стилі Лофт в інтер'єра, стиль лофт, дизайн